O MNIE


Witam na stronie internetowej poświęconej mojej zawodowej pasji. Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Należę do Świętokrzyskiej Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Moją pracę cechuje prostota i chęć kreowania architektury trwałej, użytecznej i pięknej. Szczególną uwagę poświęcam zachowaniu dobrych proporcji i funkcjonalności. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, gwarantuję pełne zaangażowanie i kompleksową obsługę klienta.

OFERTA


PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE

 
Projektowanie architektoniczne Jędrzejów
Głównym obszarem działalności biura ACB Architektura są projekty architektoniczne. Zajmujemy się projektowaniem, zarówno budynków jednorodzinnych i większych inwestycji. Oferta obejmuję współpracę na wielu płaszczyznach, koordynujemy projekty od koncepcji, poprzez projekt budowlany skończywszy na nadzorze autorskim. Klient jest potraktowany kompleksowo, dzięki współpracy ze specjalistami w różnych dziedzinach m.in. konstruktorami, projektantami instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, elektrycznych, klimatyzacji, kosztorysantami.


PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

 
Projektowanie architektoniczne Jędrzejów

 


Dużą uwagę przywiązujemy, do aranżacji wnętrza projektowanych inwestycji. Staramy się proponować ciekawe i nowoczesne rozwiązania, we wnętrzach zarówno domów jednorodzinnych i budynków użyteczności publicznej. Oferujemy projekty wnętrz z nadzorem autorskim i konsultacjami w trakcie realizacji. Nasze projekty są wynikiem wspólnych rozmów i kompromisów, z należytą dbałością podchodzimy do potrzeb naszych klientów, żadna sugestia nie jest nam obojętna.


PROJEKTY ZAGOSPODAROWANIA TERENU

 
Projektowanie architektoniczne Jędrzejów


Oferujemy również projekty zagospodarowania otoczenia wokół budynku. Chętnie aranżujemy przestrzenie prywatne wokół domów jednorodzinnych. Podejmujemy się również zaprojektowania przestrzeni komercyjnych i rekreacyjnych.

USŁUGI


REALIZACJE


  • Wszystko
  • DOMY JEDNORODZINNE
  • WNĘTRZA
  • ELEWACJE

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

ACB - Architektura Anita Chrzanowska-Bac
Sienkiewicza 8b
32-200 Miechów

BIURO

ACB - Architektura Anita Chrzanowska-Bac
Kazimierza Jeżewskiego 11
28-300 Jędrzejów

NIP: 6562332727
REGON: 366081532

502-599-085

FORMULARZ KONTAKTOWY